Miejsce do parkowania i ochrona.

Listopad 20, 2012
Posted by

Sklepy takie jak megasamy permanentnie muszą dbać o owo aby Konsumenci do nich powracali na sprawunki. Nadal nie tak dawno jednym z problemów z którymi się takie sklepy wojowały były ich parkingi. W gruncie rzeczy to jakaś ilość z prezentowanych sklepów nadal ma z tym spory szkopuł.

Co dla Konsumenta, który ma swój pojazd jest ważne na przestrzeni zakupów w takim sklepie? Moim zdaniem taki Klient będzie zastanawiał się nad tym czy jego pojazd pozostawiony na parkingu jest pod każdym względem bezpieczny. Przypadkiem nie jederman Konsument, przypuszczalnie część z nich skupi się jedynie na zakupach. Ja jednakże myślami bym był bliżej niniejszego parkingu tudzież mojego samochodu na nim.

Miejsce do parkowania przy takim sklepie jest z reguły parkingiem obserwowanym, ale względnie taki ochroniarz gapiący się w monitor nie będzie miał zupełnie zrozumienia czy przy moim aucie jestem ja czy ktokolwiek kto chce sobie tym samochodem odjechać.

Chodzi bezspornie o to, iż nie będzie miał do głębi pojęcia czy przy samochodzie jest jego posiadacz. Ile czasu potrzeba by z takiego parkingu wyjąć wóz? Dla fachury ledwo parę chwil? Być może minut. Ciekawe jest owo, że niewiele kto zwraca w rzeczywistości uwagę na kamery z parkingu. Czapka z daszkiem, kapiszon na makówce i idzie sobie stać przy aucie.

Prawidłowo taka osoba winna budzić jakikolwiek choćby tyci alarmik. Ochroniarz z monitoringu daje przesył na sklep i natychmiast winien zasuwać jakiś drugi by stwierdzić czy to posiadacz.

Updated: Listopad 20, 2012 at 7:04 pm