Paliwo tylko dla bogatych?

Listopad 22, 2012
Posted by

Obserwując co się wyczynia na stacjach benzynowych idzie się zastanawiać i to niezwykle poważnie jak długo nadal będzie nas stać na samochód. Dotyczy owo na pewno zaledwie ludzi, którzy zarabiają niżej średniej. Czyli bardzo dużej grupy osób, które każdego dnia wsiada do swojego auta.

Kiedy się ogląda szklany ekran i zauważa co wyprawia się na świecie, to każda chryja w regionie skąd ciągnie się ropę niemal skutkuje palpitację serca. Zastanawiające w tym wszystkim jest niemniej jednak owo, iż w mnogości wypadków cena paliwa idzie w górę.

Nie ma w każdym calu znaczenia, czy cena beczki na giełdzie idzie do góry czy do dołu, to w naszym kraju wartość idzie w górę, albo sterczy w miejscu. Wyjątki to sytuacja gdy wartość spada. Do mnie tłumaczenie, iż zdobywało się drożej, w takim przypadku trzeba w tym momencie wyrównać nie dociera. Dlatego nie, albowiem gdy jest taniej to podobnie zdobywają ropę i winni benzynę opychać taniej jak wystartuje iść ta z tańszej ropy.

Być może warto poszukać pewnej możliwości? Być może czas na pojazdy elektryczne? Co i raz sporzej fabryk produkuje oczywiście rzeczonego gatunku i samochody i skutery elektryczne. A owo znaczy, iż i hobbysta 4 kół i 2 kół znajdzie coś dla siebie. Może pojazdy elektryczne były by powodem spadku cen na stacjach benzynowych.

Updated: Listopad 22, 2012 at 2:28 pm