Nie ma jak swój tort

Listopad 28, 2012
Posted by

Przeglądając przeróżne strony w toku poszukiwań inspiracji dla tortu na urodziny syna moja towarzyszka życia w rzeczywistości musiała analizować nadzwyczaj niemało stron nim wyszukała coś co jej się faktycznie spodobało. Tylko nie stawiać pytanie po co sama reflektowała upiec tort skoro w wszelkiej ciastkarni jest dozwolone takie torty sobie kupić.

Prawie że racja. Nie zaledwie można nabywać taki tort, ale w tych tak naprawdę wybitnie dobrych cukierniach można sobie wytypować jakiś wyjątkowy wzorzec na taki tort. Być może ja miałem nader horrendalnego pecha z niniejszymi kupionymi tortami, lecz jakoś w żadnym wypadku nie udało mi się spałaszować takiego, który był właśnie nabyty oraz za jednym zamachem wyśmienity.

Moja małżonka także miała chyba takiego pokaźnego pecha, alternatywnie nader uwielbia domowe wypieki. Stale mi powtarza, że przy takich tortach, ciasteczkach jak ona na własną rękę piecze, w takim przypadku wie kompletnie co dodała i po co. Nigdy nie zdarzyło się jej jeszcze, że jak za coś w owej kuchni się zabrała, to jej by nie wyszło.

Niekiedy wywali nieco ciast nim wyjdzie jej to, które pozostanie przekazane na stół, tymczasem takie ciasta lub torty będą na sto procent mi nader smakowały. Mi i wszelkiemu który będzie miał to gigantyczne szczęście skosztować jej wypieku.

Na rocznicę urodzin zrobiła tort w zarysie Zygzaka z Aut. Nadzwyczaj był smaczny oraz niezmiernie spodobał się małemu. Tak niesłychanie, że obecnie na wszelkie rocznice urodzin ma inną postać z kreskówek.

Updated: Listopad 28, 2012 at 9:03 pm