Kapitalne oświadczyny, jak poczynić?

Grudzień 24, 2012
Posted by

Czy istnieją kapitalne oświadczyny? Bodaj tak, starczy jedynie, że osoba, jaka łaknie się oświadczyć popadnie ze swoim konceptem w smak osoby, o jakiej rękę poprosi. W większości wypadków przedsięwzięcie dopełnia się na uklęknięciu na kolanku i poproszeniu o rękę z pierścionkiem w dłoni.

Co jest nadzwyczaj absorbujące, to w niezmiernie sporej ilości wypadków owo wystarczy ażeby powstał unikalny klimacik. Są niemniej białogłowy, jakie czekają od nas w dużym stopniu więcej. W takim przypadku samo kolano nie starczy. Wtedy powinno się wymyśleć coś absolutnie odrębnego.

Niejakim, z wypasionych pomysłów mogą być oświadczyny z gitarą. O ile potrafimy grać, wówczas dobieramy jakąś odpowiednią piosenkę, albo nawet sami układamy nową. Jeśli nie potrafimy grać, wówczas wypatrujemy kogoś, który da nam lekcje gry na gitarze. Czy nie jest to niezwykle poetyczne? Pewnie jest, przede wszystkim jeżeli nie potrafiliśmy uprzednio grać na gitarze i planowo pobraliśmy na tą okazję lekcje gry na gitarze. Takie coś zapewne pozostanie na niesłychanie długo w pamięci.

Innym zamysłem, może być wspólna wspinaczka na pewnej ściance. Tak da się owo uplanować, że na jakimś kamieniu będzie złożony bieżący pierścień. Tylko sobie wyobraźcie to niesłychanie gigantyczne zdumienie u swojej kobiety. Niechybnie gdyby nie zabezpieczenie, to by spadła ze ścianki.

Zamysłów na cudowne zaręczyny jest bardzo wiele, wystarczy wyłącznie wkomponować się z tym idealnym dla siebie.

Updated: Grudzień 24, 2012 at 2:50 pm