Z jakiego powodu mamy złe regulaminy

Styczeń 27, 2013
Posted by

Jak wybitnie wielbicie jeździć po naszych krajowych drogach? Bez wątpienia chodzi o te całe dziury. Dlaczego po każdej zimie mamy nadzwyczaj znaczny wysyp brygad, które reperują te nasze wyborne drogi. Z jakiego powodu nie możemy mieć zwykłych dróg?

Bodaj taki mętlik będzie póki o wygranej w przetargu będzie rozsądzała cena. Barwniki kosztują i super znamy, że za nader solidną postać powinno się zapłacić. Jeżeli obecnie mamy taka sprawę, że zarabia bieżący, kto świadczy najmniejszą cenę, w takim przypadku na czym oszczędza?

Bezsprzecznie na towarach. Z jakiej przyczyny nie na robotnikach? Dlatego że owo już dawno istnieje na ogromnie cienkim poziomie i tutaj już nie da się w pełni nic wycisnąć. Wiecie co złości najniezwyklej? To, że bęcwały, które rządzą naszym krajem w pełni wiedzą, że za te całkowite oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Z jakiego powodu nie wolno w taki sposób postawić prawa, żeby jednostka, która czyni taką drogę płaciła prawdopodobne naprawy? Można bezspornie, lecz jak by owo wniknęło w życie, w takim razie tworzenie takiej drogi ogromnie by znienacka poszło do góry. Oczywiście postać takiej drogi by daleko się podniosła.

Updated: Styczeń 27, 2013 at 9:37 pm