Masowa wytwórczość, względnie dobra jakość

Styczeń 28, 2013
Posted by

Każdy który dysponuje fabrykę produkcyjną, bardzo dobrze zna, iż im taniej oraz prędzej wolno stworzyć większą ilość produktu, tym można sporzej zarobić. Nader notorycznie w takim przypadku zakupuje się rozlicznego rodzaju maszyny, które są sporo szybsze od człowieka i niezmiernie nierzadko są dokładniejsze.

Pewnie sporo jednostek uważa, że jakość nigdy nie będzie szła w parze z ilością. I są takie branże, gdzie w istocie tak jest. Są niemniej i takie, gdzie da się i prawidłowo i w mgnieniu oka. Branża cukiernicza nie należy do niniejszej grupy, gdzie można równolegle rychło i poprawnie. Poprawnym przykładem mogą w tej okolicy być cukierki względnie ciastka.

Ta sama branża dodatkowo jest idealnym przykładem, gdzie tak naprawdę jakość kłuci się z szybkością. Weźmy dobre tory, jak sądzicie, czy smaczne torty da się migiem uczynić? O ile apetyczny tort to taki gdzie będzie to głównie tort wyborny, w takim razie z trudem mi sobie wyimaginować machinę, która wytworzy taki tort jak człowiek.

Ewidentnie teraz machiny są tak zawansowane, że mogą dokonać tak naprawdę superowe oraz smakowite torty, tymczasem realizacja cudnej dekoracji w życiu nie zrealizują. W tym miejscu potrzeba artysty z biegłością, jakiej urządzenie mechaniczne w żadnym razie nie osiągnie.

Updated: Styczeń 28, 2013 at 6:26 pm