Czy należałoby troszczyć się o indeks witryn?

Luty 6, 2013
Posted by

Wszelki posiadacz indeksu stron, wcześniej lub po pewnym czasie dochodzi do miejsca, w którym niezwykle poważnie musi się zastanowić nad kwestią dokonania porządków w spisie. Czemu musi, a w rzeczywistości dlaczego ma obowiązek, dlatego że musieć to ściśle mówiąc i nie musi.

O ile indeks nawet będzie niezmiernie troskliwie moderowany, wtedy przybędzie taki czas, iż wpisy, które się w nim znajdują wybitnie w szeregu przypadków będą niedzisiejsze. Zatem należy orzec czy strona, która niegdyś była zgłoszona do tej pory egzystuje, czy orientacyjnie tytuł Chiny, jaki zapisał właściciel witryny jest wciąż takim, jaki poprzednio sami zaakceptowaliśmy, czy dziś także byśmy zaaprobowali. Winnyśmy starannie stwierdzić, czy orientacyjnie nie przekształciła się zawartość witryny i rzeczony tytuł, na przykład wczasy nad morzem będzie w tej chwili harmonizował do strony.

W samej rzeczy takie porządki możemy poniekąd zautomatyzować. Dowolnym skryptem stwierdzić w pierwszej kolejności, jakie strony nie funkcjonują. Takie w lot zdołamy wyrzucić z naszego rejestru. Resztę roboty z przykrością muszę stwierdzić, musimy wykonać względnie ręcznie.

Czy powinno się analizować co mamy w naszym katalogu? Jeśli rzeczonego nie poczynimy zacznie się w tamtym miejscu robić zamieszanie. A wówczas, możemy postradać użytkowników.

Updated: Luty 6, 2013 at 1:03 pm