Internet powstrzymuje zgodne myślenie?

Luty 11, 2013
Posted by

Jak wiele godzin spędzacie w Internecie? Na odmiennego gatunku forach, chatach względnie portalach społecznościowych? Dlaczego pytam. Zauważyłem, iż ogromnie dużo osób, które można nieraz spotkać w rzeczonych miejscach, w głównej mierze na czacie, rozpoczyna notorycznie użytkować dialektu sieci.

Zamiast zapisać zaraz wracam, zapisują zw, ustawicznie pojawiają się takie btw bądź omg itp. Wykonuje się to dlatego, żeby trochę prędzej wpisać. Ktoś kto pierwszy raz wlezie w takie miejsce, wobec tego wybitnie często gęsto gruntownie nie ma zrozumienia o co chodzi. Nie jest owo pewnie zanadto normalne. Absolutnie pojmuję oszczędności w czasie, jednakże w następnej kolejności owo się przesuwa np. na fora.

Trafi taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat inwestycje, w opisie skrobnie nieco btw i odtąd oczekuje, że ktoś mu pomoże, najczęściej w kilka minut po założeniu tego tematu.

Nie wiem, toż jak spostrzegam taki temat plastyfikator, wtedy go sobie pomijam i idę do kolejnego. Podobnie cenię osobisty czas i to niesłychanie respektuję, w następstwie tego nie będę marnotrawił go na zastanawianie się w czym jest kłopot.

Updated: Luty 11, 2013 at 9:19 am