Bardzo efektywne linkowanie

Grudzień 16, 2012
Posted by

Chcąc funkcjonalnie i długoterminowo powalczyć o bardzo wysokie pozycje w Google czy także odrębnych wyszukiwarkach nie wolno zapomnieć o skutecznym, metodycznym linkowaniu, które oddziałuje na pozycjonowanie stron. Jak najbardziej, najistotniejsza jest treść, jednakże linki pozycjonujące są tym, co zezwala wyszukiwarce bieżącą treść rozumieć za pozytywną czy też dla użytkownika.

Mówiąc o czymś takim jak dynamiczne pozycjonowanie, nie da się ukryć i nikt tego nie będzie negował, iż linki na korzystnych stronach mają o dużo większe znaczenie niźli linki na stronach nieco zasadnych, marnie podlinkowanych. I w tym miejscu wkraczamy w kwestie witryn gatunku presell pages i każdych innych, które zapewniają darmowe pozycjonowanie.

A wszak publikując teksty z linkiem w treści jest dozwolone podlinkować przy okazji jakiś z wcześniejszych tekstów na takich stronicach. Wykonywa owo, iż podstrona z linkiem do pozycjonowanej strony staje się z większym natężeniem pomocna w oczach wyszukiwarek, a tym samym sam link o niemało mocniejszy.

Nie jest to metoda, która sprawdza się z dnia na dzień, w dodatku należy liczyć się z tym, że niezwykle wiele z wpisów zniknie – nie mniej tymczasem te jakie pozostaną w sieci, będą stanowiły trwałe i głównie dobre miejsce pod link bezpośredni do strony. Taki trwały link z czasem będzie miał spore znaczenie na pozycję witryny w SERP każdych najważniejszych wyszukiwarek.

Updated: Grudzień 16, 2012 at 9:22 pm