Prezes, który myśli przyszłościowo

Grudzień 5, 2012
Posted by

Posiadacz fabryki, jaki sądzi, że przyzwoity zatrudniony to ów, jakiego da się wykorzystywać jest bardziej nader złym przedsiębiorcą. Każdy biznesmen, który ma jakiekolwiek przeświadczenie o biznesie znakomicie wie, że nawet najmocniejsze dokręcanie śruby, używając maszynowego stwierdzenia, z reguły zerwie gwint.

W naszym wypadku pracobiorca, albo zrezygnuje ze swojej roboty, ewentualnie pocznie fabrykować błędy. Błędy, które mogą nader mocno gruchnąć w naszą organizację. W tym miejscu można, a nawet powinno się zadać zapytanie. To cóż można zdziałać, aby pracownicy bardziej przykładali się do swoich funkcji. Można ich rzecz jasna zmotywować.

Wyłącznie w aktualnym inspirowaniu nie chodzi o straszenie pracownika utratą etatu. Nie chodzi nawet o forsę, którą wolno by pracownikowi dorzucić do zapłaty. Wolno poczynić absolutnie coś odmiennego. Wolno najważniejszych pracowników wydelegować na jakiekolwiek frapujące szkolenia (coaching bądź kursy rozwoju osobistego). Takie szkolenia w zasadzie będą sporo lepszym wyjściem. Nie wyłącznie mamy zupełnie nowiuteńką metodę motywacji, ale zyskujemy przyuczonego pracownika.

Jeśli firmy szkoleniowe wyprawią kurs w niezwykle ciekawym miejscu, to można nawet zintegrować pracowników ze sobą. Tu osiągamy nie tylko wyszkolona kadrę, tymczasem i niezwykle na maksa zgraną ze sobą.

Updated: Grudzień 5, 2012 at 12:33 pm