To doceniam, a tego nie

Grudzień 6, 2012
Posted by

Czemu jedna postać lubi zajadać się wszystkimi ciastami, a druga smakuje tylko dowolnym zdecydowanym typie? Całkowicie nie czaję osób, które zajadają się rozlicznego gatunku tortami. Nie chodzi nawet o to, iż są one najczęściej prawdopodobnie słodsze niźli drugie ciasta, natomiast o owo, że są dziwnie mokre w środku.

Ja w życiu nie ceniłem tortów, natomiast bardzo ubóstwiam przeróżne ciasta. Przykładem takiego ciasta jest tu miodownik. Moja lepsza połowa wypieka go tylko raz w roku. Zapewne to jest tajemnica tego, iż rzeczywiście ubóstwiam to ciasto. Gdyby mi wypiekałaby miodownik co parę tygodni, wobec tego niechybnie bym tak za nim nie przepadał. Zdaje się im dłużej się na coś wyczekuje tym jest to smaczniejsze.

Inne ciasta, którymi również się zdołam zajadać to tak zwane muffinki. Te rzecz jasna jadam o wiele regularniej, niemniej jednak tu w rzeczywistości co tydzień idzie piec gruntownie odmienny rodzaj tych pyszności.

Torty nie są wyjątkowymi wypiekami, jakich staram się unikać. Drugim rodzajem słodkości są serniki. Tych podobnie nadzwyczajnie nie lubię, niemniej jednak są w tym miejscu typy, które zjem nawet z dużym smakiem. Chyba te rodzaje przynależą do serników na ciepło, czy jakoś tak to się określa.

Nie trzeba chyba dorzucać, iż najwięcej wolno objeść ciastami przy okazji różnych świąt. Nadzwyczaj porządnie się układa, ponieważ jedne są już niezwykle blisko.

Updated: Grudzień 6, 2012 at 8:29 pm